Головна » ЗНО
29/01/2016

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2016 (особливості реєстрації)

Реєстрація осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання  у 2016 році здійснюватиметься з 01 лютого до 04 березня 2016 року.

Кожен учасник перед тим, як зареєструватись, повинен ознайомитись із переліком конкурсних предметів, визначених для вступу на обрану спеціальність, що затверджений правилами прийому до обраного ВНЗ на 2016 рік.

Перелік навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2016 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

ЗНО з української мови

Зовнішнє оцінювання з української мови і літератури є обов’язковим для усіх абітурієнтів, котрі бажають вступити до ВНЗ у 2016 році, а також кожен зареєстрований учасник ЗНО матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.

Деталі про особливості ЗНО 2016  можна отримати із презентації, яка була розроблена Київським регіональним центр оцінювання якості освіти:

ЗАВАНТАЖИТИ

Джерело: Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Не відкладайте реєстрацію на останні дні.

Бажаю успіхів!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:

 
Авторизируйтесь через будь-яку соціальну мережу або введіть ім'я в полі нижче

* *