Головна » Конкурси
18/02/2016

У Києві відбудеться Перший Всеукраїнський науковий LEGO-турнір

У суботу, 27 лютого,  у Києві відбудеться наймасштабніше свято творчості, інтелекту та високих технологій. Перший Всеукраїнський науковий LEGO-турнір (FIRST LEGO League) об’єднає 35 команд зі Львова, Києва, Харкова, Чернігова, Запоріжжя, Кіровограда, Кам’янець-Подільська, Вінниці, Святогорська, Золотоноші, Гельмязіва та Сміли.

Всеукраїнський науковий LEGO-турнір

 

Впродовж заходу винахідники від 9 до 16 років представлять автономних чудо-роботів, яких учасники самі сконструювали та запрограмували на базі сучасного конструктора LEGO Mindstorms EV3 для виконання місій на спеціальному полі з перешкодами. А також презентують власні інноваційні  ідеї-стартапи на тему «Сміття – це прихований скарб», які готували протягом останніх трьох місяців.  

Окрім того, гості заходу побачать не лише видовищні ігри та битви роботів (14.00-17.00), але й самі з 10.00 зможуть зіграти в робофутбол, взяти участь у змаганнях роботів-гонщиків чи керувати роботами-гуманоїдами. Робот-художник Пікассо допоможе намалювати всім бажаючим власний шедевр, а ось розмалюють казково щічки дітлахам майстри мережі перукарень «Сімпа». Також гостей здивує шоу від музею популярної науки та техніки «Експериментаніум». А найдопитливіших чекають на майстер-класах від Технічної студії «Винахідник», під час яких діти навчаться як програмувати складних роботів, так і виконувати найпростіші математичні операції за допомогою конструктора LEGO.

 

LEGO-турнір   LEGO-турнір

 

Слідкуйте за новинами заходу: https://www.facebook.com/events/1675562702721657/1684549445156316/

 

Місце проведення:

ТРЦ “ART Mall” (м. Київ, вул. Заболотного, 37).

 

Контакти для надання додаткової інформації та акредитації:

Олександра Цилія,медіаменеджер FIRST LEGO League в Україні

Тел.: 067 407 56 39

Email: alexandra.mediapr@gmail.com  

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:

 
Авторизируйтесь через будь-яку соціальну мережу або введіть ім'я в полі нижче

* *