Головна » Веб-сайт
02/06/2015

Відеокурс «Домен і Хостинг»

Після завершення процесу створення сайту, перед веб майстром виникає питання про вибір домену та хостингу. Від того, наскільки правильно ви вирішите це питання, залежить успішність вашого проекту в подальшому. Як правильно вибрати домен (ім’я сайту)? Яким повинен бути якісний і надійний хостинг (місце паркування вашого сайту)?

Відеокурс «Домен і Хостинг» докладно покаже, як правильно це зробити. Ви побачите на наочному прикладі, як зареєструвати унікальне доменне ім’я свого сайту, включаючи заповнення всіх реєстраційних документів. Яким чином прив’язати це доменне ім’я до хостингу. Купівля надійного хостингу зі знижкою і як використовувати тестовий період – безкоштовна парковка протягом певного часу.

Розібравшись з купівлею та реєстрацією хостингу та домену, ми зробили лише півсправи, а як розмістити веб-сторінки сайту на сервері? Наступний видеоурок наочно показує, як закачати файли готового сайту на сервер. Для цього існує два методи: перший – використовувати спеціальний менеджер, наданий вам на хостингу. Другий – закачати файли через протокол FTP, використовуючи програму FileZilla. Про програму FileZilla можна сказати наступне, це самий надійний, швидкий і «неглючений» ftp-клієнт. З відеоуроку ви дізнаєтеся про те, як налаштувати FileZilla для більш швидкої роботи з сервером, встановити захист доступу до каталогів сайту та інше.

Крім того, з безкоштовного відеокурсу Євгенія Попова ви дізнаєтеся та іншу корисну і необхідну інформацію. Це створення піддоменів вашого сайту і установка готового сайту в піддомен (корисна тема); поштових скриньок, у назві яких фігурує ваше доменне ім’я – це потрібно для реєстрації в деяких каталогах. Окремий видеоурок демонструє створення бази даних MySQL та основи роботи з нею, використовуючи phpMyAdmin.

Ви чули що-небудь про Google Analytics? Це безкоштовна система аналітики та статистики сайтів, вона являє різноманітну інформацію про відвідувачів сайту, включаючи, використовувані ними операційні системи і браузери. Ви зможете використовувати цю систему. Відеокурс містить багато іншої необхідної інформації, наприклад: ваш ресурс набирає обертів, потрібні співробітники, як надати їм частину повноважень для доступу до певного сектору вашого ресурсу?

 

promo-hosting

Список уроків, які увійшли до курс:
01. Введення в поняття домену та хостингу + спрощена модель мережі Інтернет
02. Купівля домена
03. Купівля хостингу
04. Закачуємо сайт на сервер через менеджер і через FTP клієнт
05. Створюємо поштові скриньки для вашого сайту
06. Створюємо MySQL бази для вашого сайту
07. Піддомени і установка сайту в піддомен через конструктор
08. Інші можливості (backup, управління DNS, cron, статистика та ін.)
09. Підключаємо Google Analytics до сайту
10. Як повернути 15% від вартості хостингу і 3% від вартості домену


ЗАВАНТАЖИТИ

Автор: Євген Попов
Євген Попов
Інтернет підприємець, який пропрацював у сфері онлайн-бізнесу більше 6 років. Вільно володіє технологіями HTML, CSS, JavaScript, jQuery, AJAX, PHP & MySQL. Автор сотень навчальних уроків і ряду навчальних курсів з ведення онлайн-бізнесу.
evgeniypopov.com

3 коментарів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
 1. Людмила 03/03/2016 о 18:31:53

  Добрий вечір! Ваші матеріали досить цікаві і корисні.
  Але я багато чого не знаю. Допоможіть, будь ласка. Сайт нашої школи має адресу
  http://kvitzosh.ucoz.ru. Він створений у 2012 році. Тоді не було війни. а були друзі-брати. Чи не можу я змінити домен ucoz.ru на ucoz.ua? Підкажіть, будь ласка. Буду дуже вдячна і,думаю, не тільки я.

  • Міша Коханич 03/03/2016 о 21:06:11

   Самий простий варіант, придбати домен. Для цього потрібно обрати у панелі управління сайтом “управління доменами”, обрати домен та купити його.
   А для того щоб зробити це безкоштовно, то теоретично, це можливо, але в декількох словах це не пояснити, постараюся згодом записати відео про перенесення домену на ucoz.

   • Людмила 05/03/2016 о 10:18:49

    Дуже б хотілося, бо школа бідна як руда миша. вже вчителям набридло на все скидатися, а папір зараз скільки вже коштує(!?), а тут ще сайт школи…
    Дякую.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:

 
Авторизируйтесь через будь-яку соціальну мережу або введіть ім'я в полі нижче

* *