Головна » Мої події
12/03/2015

«Сучасні заклади освіти – 2015»

12 березня 2015 року у Київському Палаці дітей та юнацтва розпочала роботу Шоста міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий світ».

Виставка «Сучасні заклади освіти» є широкомасштабним професійним заходом в Україні, який представляє найбільшу кількість національних вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, а також закордонних навчальних закладів та освітніх агенцій, наукових установ, підприємств, що презентують технічне обладнання та програми для впровадження в освітню практику.

На виставці представлено навчальні заклади різних рівнів та напрямів, а також наукових установ і підприємств, що презентують технічне обладнання та програми для впровадження в освітню практику, серед них – 750 навчальних закладів з різних регіонів України, а також заклади та агенції Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Швейцарської Конфедерації, Польської Республіки, Чеської Республіки, Французької Республіки, Великобританії, Канади, Словацької Республіки, Естонської Республіки, США та Молдови. Серед них було представлено матеріали відділу освіти Вишгородської РДА та районного методичного кабінету (яким я допомагав в оформленні робіт), а також інші навчальні заклати ройону Вишгородської районної гімназії «Інтелект», Димерської гімназії, Гаврилівської ЗОШ І – ІІІ ступенів та Катюжанське вище професійне училище.

12 березня 2015 року відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу з тематичних номінацій, під час якої золотими медалями були нагороджені методичний кабінет відділу освіти Вишгородської РДА та Вишгородська районна гімназія «Інтелект» Вишгородської районної державної адміністрації, а також срібною Димерська гімназія Вишгородської РДА.

 

 

 

Успішна робота учасників і відвідувачів виставки сприяла встановленню контактів, збагаченню досвідом, розвитку ініціативи в реалізації завдань, визначених сучасним станом розвитку нашої держави.

Шоста міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015»

Куточок “Освіта Київщини”

 

Димерська гімназія Вишгородської РДА

Димерська гімназія Вишгородської РДА

 

Шоста міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015»

Раджу всім відвідувати подібні заходи, які подарують вам великий заряд емоцій та позитиву на нові досягнення та звершення.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:

 
Авторизируйтесь через будь-яку соціальну мережу або введіть ім'я в полі нижче

* *