Головна » Рекомендую

Мене часто просять порекомендувати хороші матеріали або сервіси в тому чи іншому напрямі інформатики чи інтернет-бізнес та іншим темам.

Щоб кожен раз не витрачати час на складання відповідей, я вирішив зробити сторінку, де всі мої рекомендації буде зібрано в одному місці.

Тут ви не знайдете моїх платних розробок, тому що під них виділена окрема сторінка:
Платні матеріали.

Отже, ось мої рекомендації на даний момент:

СЕРВІСИ

1. Ведення своєї розсилки

Smartresponder – найкраще рішення в рунеті для ведення власної e-mail розсилки. Він надає зручні інструменти для збору лояльних підписників в списки, точної відправки їм якісних email-розсилок, подальшого аналізу ключових статистик по розсилкам, автоматизації бізнес-комунікацій і вибудовування довірливих стосунків з підписниками, щоб потім перетворити ці відносини в прибуток. Я використовую даний сервіс у всіх своїх проектах.

2. Хостинг та домен для вашого сайту

Bitte! – компанія була утворена в 2005 році. З 2009 року є однією з компаній, що входять до складу інтернет-холдингу «Turbogroup», який надає повний спектр послуг по виходу компаній на ринок інтернет-реклами і подальшому їх обслуговування. Головним пріоритетом є дійсно високоякісне обслуговування клієнтів і оперативна техпідтримка за доступними (насправді на 20-30% нижче, ніж у прямих конкурентів) цінами. Сьогодні більше 6000 компаній обрали хостинг провайдера Bitte, і я також в тому числі.

3. Реклама на вашого сайту

Якщо у Вас є власний сайт, і ви бажаєте заробляй на рекламі, то Recreativ – це cтабільний дохід з сайтів, прийнятих в систему. Переваги товарної мережі Recreativ: простий і швидкий старт, регулярні виплати (2 рази на місяць), мінімальна сума виплати 20$, товарна мережа, детальна статистика.

4. Спілкування з колегами

Форум інформатиків України – сайт на якому можна обмінятися досвідом між форумчанами, вирішити різні проблеми, що виникають в роботі, обговорити підручники та посібники, різноманітну методичну літературу з інформатики, обмінятися творчими надбаннями, обговорити пcихолого-педагогічні аспекти викладання інформатики та програм з інформатики, а також висвітлити новинки програмного та апаратного забезпечення та багато іншого корисного і цікавого.