Головна » Мої події
23/08/2015

ПРОЕКТ “ІНФОРМАТИКА 5 КЛАС” СКОРО …

Літо, тепло, відпустка – все це починає потихеньку бути звичним, трохи набридає, і ми все частіше нудьгуємо по роботі. Про це ми навіть не могли подумати на початку відпустки, правда?

А в новому навчальному році, завжди хочеться почати робити щось по-новому, більш сучасно, більш продуктивно і цікаво.

Щоб підійти до роботи у всеозброєнні, я все літо готував і збирав для Вас кращі відеоуроки, тести, практичні та презентації на кожен урок у 5 класі, щоб ви тепер змогли по-справжньому насолодитися своєю роботою і витрачати сили тільки на її творчу частину, а не на рутину.

А хороша новина полягає в тому, що проект повністю готовий, а вже 24 липня 2015 року, із скидкою в 50% на 24-25 липня, він стане доступний для вашого замовлення.

Проект «Інформатика 5 клас»

Дивіться тут: http://helpinformatik.net.ua/look/discs/inf5/

Інформатика 5 клас

При використанні даної розробки Ви витрачаєте мінімум власних сил на підготовку та пояснення, швидко і об’єктивно перевіряєте знання учня, у Вас під рукою яскраві та цікаві практичні вправи, можете налагодити дисципліну на своїх уроках.

Користуючись відеоуроками, тестами, практичними і презентаціями, Ви зробите свої уроки продуктивніше, а навчальний матеріал буде засвоєний учнями швидше і легше. Тести допоможуть вам перевірити знання, а відеоуроки пояснять навчальний матеріал.

У Вас з’явиться можливість вибирати – пояснювати тему самостійно або використовувати готові інструменти. А ще ви будете витрачати набагато менше особистого часу на підготовку до уроку.

Це не просто комплект, це продуктивні та цікаві уроки, ваш вільний час, репутація сучасного вчителя, можливість працювати творчо, дисципліна на уроці, економія ваших сил і енергії, наочне і зрозуміле навчання.

Сторінка з детальним описом проекту «Інформатика 5 клас»: http://helpinformatik.net.ua/look/discs/inf5/

Не спробуєте – не дізнаєтеся!

5 коментарів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
 1. Галя 23/08/2015 о 12:25:48

  Доброго дня! Я хочу придбати для себе такий комплект матеріалів, але чи не буде проблем при відкриванні файлів на будь-якому комп’ютері? Бо я придбала тести і вони не працюють так як повинно бути.

  • Міша Коханич 24/08/2015 о 16:09:47

   Кожен тест являє собою незалежну програму, яку достатньо скопіювати на будь-який комп’ютер, під управлінням ОС сімейства Windows, та запустити, щоб почати тестування.

   Для ознайомлення я розмістив тест уроку №23 на сторінці з описом проекту “ІНФОРМАТИКА 5 КЛАС”:
   http://helpinformatik.net.ua/look/discs/inf5/

 2. Любовь Чередниченко 23/08/2015 о 14:24:34

  Доброго дня, шановний колего. Зацікавилася Вашою пропозицією, але на шкільних комп’ютерах використовуємо офіс 2003. Чи є можливість використовувати даний проект?

  • Міша Коханич 26/07/2015 о 22:12:44

   Вітаю Вас!

   Ви можете використовувати проект “ІНФОРМАТИКА 5 КЛАС“, але не в повному обсязі. У відеоуроках з демонстрацією екрану, в розділі “Редактор презентацій” використовувався Microsoft PowerPoint 2007.
   Є три варіанти використання (це стосується лише розділу “Редактор презентацій”) у Вашому випадку:
   1) ви демонструєте відеоурок, а у частинах де іде демонстрація, зробити паузу та продемонструвати самостійно;
   2) використовуючи презентацію, провести пояснення та демонстрацію самостійно;
   3) встановити Microsoft Office 2007.

 3. Светлана Шевченко 26/08/2015 о 7:46:28

  Дякую за матеріали проекту “ІНФОРМАТИКА 5 КЛАС”. Ви значно полегшуєте нам підготовку до уроків. Низький уклін за допомогу.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:

 
Авторизируйтесь через будь-яку соціальну мережу або введіть ім'я в полі нижче

* *