Головна » Мої події
04/06/2015

Міжнародний день захисту дітей

Це свято ще у 1949 році започаткувала Міжнародна демократична федерація жінок.

Воно має привернути увагу світової спільноти до проблем охорони здоров’я дітей, боротьби з експлуатацією праці неповнолітніх, прав дитини на освіту, дозвілля й захисту від фізичного та психологічного насилля.

Вперше день захисту дітей був проведений в 1950 році у 51 країні світу.

А у нашому районі в цей день на набережній Київського водосховища відбулось барвисте свято, яке було присвячене і для дітей, і для дорослих, бо всі ми родом з дитинства.

Міжнародний день захисту дітей

Із самого ранку у дитячому розважальному центрі «Горкиленд» було людно, гамірно і весело. А вже по обіді і яблуку не було де впасти. Тут панував справжній хаос, але по-дитячому привабливий — найвибагливіші вередуни знаходили для себе заняття до душі.

Міжнародний день захисту дітей

Дітлахів зустрічали клоуни та інші казкові персонажі. Малеча з цікавістю грала у розвиваючі ігри, брала участь у різних майстер-класах, з’їжджала з гірок, ласувала морозивом, запускала повітряні кульки.

Своїм мистецтвом піднімали настрій присутнім талановиті діти, які навчаються в різноманітних гуртках: вокальному співу, запальним танцям у Вишгородському районному будинку культури «Енергетик», Вишгородському районному центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

Міжнародний день захисту дітей

Незабутніми та по-справжньому сімейними були змагання «Моя спортивна родина», у яких взяли участь сім’ї з усіх населених пунктів Вишгородського району.

Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей

 

Свято було захоплюючим та цікавим, на якому також і я із своєю родиною отримав масу позитивних емоцій та вражень:

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:

 
Авторизируйтесь через будь-яку соціальну мережу або введіть ім'я в полі нижче

* *