Головна » Мої події
19/05/2015

Профорієнтаційний дитячий захід «Місто професій»

Нещодавно у місті Вишгород (на набережній Київського водосховища) відбувся профорієнтаційний інтерактивний дитячий захід “Місто професій”, куди завідвідали понад 1000 дітей міста та району. На цьому святі діти мали можливість спробувати себе в різних професіях.

На рогзгорнутих майданчиках були представлені такі професії, як: рятувальник, пожежник, водолаз,перукар, кінолог, вибухотехнік, інспектор ДАІ, водій шкільного автобуса , лікар, соціальний працівник, повар, криміналіст, художник, , фітнес-інструктор , телеведучий та інші.

При вході кожна дитина отримала паспорт мешканця міста, який давав їй можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей кожен «робітник» виконував свої професійні обов’язки, за що отримував заробітну плату. Витратити «гроші» діти могли в крамниці солодощів та подарунків.

Ось кілька фото з цієї події:

Форум патріотів
Форум патріотів
Форум патріотів
Форум патріотів
Форум патріотів
Форум патріотів
Форум патріотів
Форум патріотів
Форум патріотів

Захід зіцікавив не лише для дітей, а й для дорослих, які мали змогу ближче познайомитися з роботою фахівців служб, які дбають про здоров’я, безпеку, соціальний захист та змістовне дозвілля кожного з нас.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:

 
Авторизируйтесь через будь-яку соціальну мережу або введіть ім'я в полі нижче

* *