Головна » Обговоримо?
19/04/2016

Нове дослідження про комерційні ігри в освіті

Університет штату Пенсильванія запустив курс про те, як викладати за допомогою Minecraft, World of Warcraft, Call of Duty і інших ігор.

Afraid_Not_of_Computer_Games_1

Комерційні ігри часом приносять набагато більше користі на уроці, ніж проекти, розроблені спеціально для освіти. Gaming 2 Learn, новий онлайн-курс в Університеті штату Пенсильванія, розповість, як застосувати на благо освіти ті ігри, в які школярі та так грають кожен день. Веде курс Алі Карр-Челлман – автор статті про важливість ігор в освіті в Huffington Post.

Студентам, які записалися на курс, необхідно обрати по одній комерційній грі і продумати план її інтеграції в навчальний процес. Також учасники будуть дивитися, як діти грають в свої улюблені ігри, і записувати спостереження. «Багато хто з вчителів не знають, в які ігри грають діти. Як ми можемо говорити, чи вчать ці ігри чогось наших дітей чи ні? Вивчаючи ігри і беручи участь в них, наші студенти спробують самі розібратися, в чому полягає освітня цінність цих ігор», – вважає Карр-Челлман. В рамках її курсу будуть розглядатися різні контексти: шкільне, вища, додаткова і корпоративна освіта.

Джерело

Я хотів би дізнатися результати досліджень, а поки давайте висловимо свою думку:
ви ЗА чи ПРОТИ комерційних ігор у навчанні?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:

 
Авторизируйтесь через будь-яку соціальну мережу або введіть ім'я в полі нижче

* *