Головна » Досягнення вихованців

2015-2016 н.р.

Фото Прізвище та і’мя Клас Етап Місце
Блажей Богдан, II (районний) етап 2015-2016 н.р. - I місце Блажей Богдан 11 II (районний),
інформатика
 
Павленко Катерина, II (районний) етап 2015-2016 н.р. - IV місце Павленко Катерина 10 II (районний),
інформатика
IV місце
Сидоренко Євген, II (районний) етап 2015-2016 н.р. - I місце Сидоренко Євген 11 II (районний),
інформаційні технології
 
Свістун Влада, II (районний) етап 2015-2016 н.р. - IV місце Свістун Влада 10 II (районний),
інформаційні технології
IV місце

2014-2015 н.р.

Фото Прізвище та і’мя Клас Етап Місце
Блажей Богдан, III (обласний) етап 2014-2015 н.р. - III місце Блажей Богдан 10 III (обласний),
інформатика
Блажей Богдан, II (районний) етап 2014-2015 н.р. - II місце Блажей Богдан 10 II (районний),
інформатика
 
Колесник Олександр, II (районний) етап 2014-2015 н.р. - II місце Колесник Олександр 11 II (районний),
інформатика
Гончаренко Юлія, II (районний) етап 2014-2015 н.р. - II місце Гончаренко Юлія 11 II (районний),
інформаційні технології
Колесник Олександр, II (районний) етап 2014-2015 н.р. - II місце Колесник Олександр 11 II (районний),
інформаційні технології

2013-2014 н.р.

Фото Прізвище та і’мя Клас Етап Місце
Сахаров Святослав, III (обласний) етап 2013-2014 н.р. - II місце Сахаров Святослав 9 III (обласний),
інформаційні технології
Сахаров Святослав, II (районний) етап 2013-2014 н.р. - II місце Сахаров Святослав 9 II (районний),
інформаційні технології
 
Арсенюк Євгеній, II (районний) етап 2013-2014 н.р. - II місце Арсенюк Євгеній 11 II (районний),
інформаційні технології
Король Олександр, II (районний) етап - III місце Король Олександр 11 II (районний),
інформатика

2012-2013 н.р.

Фото Прізвище та і’мя Клас Етап Місце
Каплунов Олексій, II (районний) етап 2012-2013 н.р. - II місце Каплунов Олексій 9 II (районний),
інформаційні технології
Давиденко Сергій, II (районний) етап 2012-2013 н.р. - I місце Давиденко Сергій 11 II (районний),
інформаційні технології
Король Олександр, II (районний) етап - III місце Король Олександр 11 II (районний),
інформатика

Обласний конкурс учнівської і студентської творчості “Я – Київщини гордість і надія!“, де учениця 8-го класу Кочеткова Ольга зайняла III місце в номінації «Логотип Конкурсу “Я – Київщини гордість і надія”»

Кочеткова Ольга, III місце, Логотип Конкурсу «Я – Київщини гордість і надія»

2011-2012 н.р.

Фото Прізвище та і’мя Клас Етап Місце
Давиденко Сергій, II (районний) етап 2011-2012 н.р. - I місце Давиденко Сергій 10 II (районний),
інформаційні технології
Голтвенко Олексій, II (районний) етап - III місце Голтвенко Олексій 11 II (районний),
інформаційні технології