Головна » Мої події
01/09/2015

1 вересня – початок нового навчального року

День знань – це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першокласники ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань, а нам в цей день лише залишається спостерігати як вони перегортають нову сторінку свого життя.

До речі, початок навчального року припадає на 1 вересня лише в кількох державах – це в основному країни колишнього СРСР (Україна, Білорусь, Московія, Казахстан, Молдова, Туркменістан, Вірменія, Прибалтика), а також Чехія і деякі інші країни Європи. В Італії цей день припадає на 1 жовтня. У ряді країн немає єдиного для всіх закладів дня початку навчального року. Так відбувається, наприклад, у Німеччині, Іспанії та Франції. У США літні канікули закінчуються у другій половині серпня. А японські школи i ВУЗи й зовсім відкривають свої двері в перший день квітня!

Тож уже традиційно у нас в Україні щороку 1-го вересня, вулиці наповнюються білими бантами, різноколірними букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя – цікава, барвиста і повна нових знань.

Саме в цей святковий день хочеться побажати усім хорошої освіти, яка стане для ваших вихованців запорукою успіху в житті і можливістю знайти себе в сучасному, новому світі.

Зі святом 1 вересня

2 коментарів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  1. Стасюк Зоряна 01/09/2012 о 15:34:20

    Дякую!
    Перший урок інформатики починається з правил безпеки і поведінки Де у придбаному від Вас проекті Інформатика 5 клас можна знайти цю тему??

  2. Міша Коханич 01/09/2015 о 20:58:31

    В проекті “Інформатика 5 клас” відсутній відеоурок з техніки безпеки в комп’ютерному класі, але можу запропонувати текст, який я зачитую учням кожного року перед початком навчання в кабінеті інформатики.

    Правила поведінки в кабінеті інформатики

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:

 
Авторизируйтесь через будь-яку соціальну мережу або введіть ім'я в полі нижче

* *